• Ana Sayfa
  • Hakkımızda
  • Teknoloji
  • Koku Bilimi
  • Ürünler
  • Kullanım Alanları
  • Referanslar
  • Haberler

Air/Q Whole Room Air Freshener


Air/Q Whole Room Air Freshener, zaman ve seviye ayarlı, programlanabilir bir cihazdır, oda veya salonunuzda kötü kokuları yok eder ve sizin
seçtiğiniz mükemmel koku ortamını yaratır. Patentli Air/Q “Küp” cihazımız, yaklaşık 15 cm boyu ile şıktır ve göze batmaz.

Air/Q, aerosoller, elektrikli oda spreyleri, difüzörler, kokulu mumlar, vb. gibi demode, düşük performanslı ve çoğu zaman sağlık ve emniyet riskleri taşıyan koku gidericilerin yerini almak üzere üretilmiştir. Air/Q otomatik olarak çalışır, alev, ısı ve zararlı uçucu organik bileşenler (VOC) yaymadan kokuları yok eder ve arzu edilen koku ortamını yaratır.

Evinizin kokusunu, dünyanın önde gelen otel, tatil merkezi ve spalarında tercih edilen üstün esans teknolojisi ve formülü kullanarak değiştirin.

Etkin koku iyileştirme – Air/Q, kötü kokuları maskelemek yerine, özel nötralize edici formülasyonu ile giderir ve doğal esansları ile ortam kokusunu arzu edilen doğrultuda tamamı ile değiştirir.

Elektronik kontrol mekanizması, programlama ve seviye ayarı sayesinde mumlar, aerosoller ya da elektrikli cihazlarda görülen sadece kaynakta çok yoğun, ya da zayıf olma sorunu ile karşılaşılmadan 100 m2’ye kadar her boyutta odada kullanılabilir. Gelişmiş programlama, zaman ayarı ve seviye kontrolü sayesinde kullanıcıya tamamı ile kontrollü ve arzu edilen bir şekilde esanslandırma imkanı verir.

Patentli nano damlacık teknolojisi sayesinde tüm odaya eşit şekilde dağılır ve havadaki konsantrasyonu aerosollere göre çok daha düşüktür. Allerji seviyesinin altında bir konsantrsayona sahiptir. Hassas bünyeler için ayrıca “Hypoallergic” çeşitlerimiz mevcuttur.

Verimlidir – Kartuşlar rahatlıkla değiştirilebilir, kullan-at patentli ambalajında sunulmaktadır. Tercih edilen seviye ve zaman ayarına göre kullanım süresi ortalama 60 gündür.

Sağlıklı ve Emniyetlidir – İçeriğinde hiç bir şekilde alkol, çözücü, itici gaz veya diğer zararlı uçucu organik bileşenler (VOC) bulunmaz. Air/Q, tüm tüketici ürünleri emniyet standartlarına uygundur, kanserojen olduğu bilinen herhangi bir kimyasal ihtiva etmez.

Yanıcı, patlayıcı ve parlayıcı değildir, çocukların ve hamilelerin bulunduğu ortamlarda kullanımında herhangi bir sakınca yoktur.