• Ana Sayfa
  • Hakkımızda
  • Teknoloji
  • Koku Bilimi
  • Ürünler
  • Kullanım Alanları
  • Referanslar
  • Haberler

Aromatherapy: Arousing

Sandal ağacı ile gülün seksi ve romantik harmanı. Kakule ve safran, esansın çekiciliğini artırırken aromatik fesleğen güçlendirici etki sağlar.

Aromatherapy: Balancing

Limon ve nane içeren bu harman, beyninizi uyarır ve enerjinizi yükseltir.

Aromatherapy: Energizing

Aromatik lavanta ve rahatlatıcı papatyanın bu birleşimi zihin ve vücudunuzu rahatlatmaya yardımcı olur.

Aromatherapy: Relaxing

Aromatik lavanta ve rahatlatıcı papatyanın bu birleşimi zihin ve vücudunuzu rahatlatmaya yardımcı olur.

Ozonic: Clear Sky

Şehrin dışında kaldığınız bir evde, pencereyi açtığınız anda içeriye dolan kır kokusu. Taze mandalina ve portakal esintileri ile taçlandırılmış beyaz misk ve mor yasemin buketi. Görüntüle

Ozonic: Fresh Clean

Narenciye ve çiçek nüansları içeren temiz hava kokusu.

Citrus: Lemon Verbena

Taze mine çiçeği yaprakları ve limon lezzetine melisa ve sardunyanın topraksı nüansının ilavesi, ortamdaki enerjiyi yükselten bu parlak karışımı oluşturur.

Citrus: Mojito

Günümüzün moda içkisi baz alınarak yaratılan bu esans, yeşil limon ve taze nane yapraklarının ferahlatıcı etkisi ile coşkulu bir atmosfer sağlar.

Citrus: Pink Grapefruit

Taze greyfurt ve portakalın güçlendiriciliği ile şeftali ve kırmızı böğürtlenin canlandırıcılığının birleştirilerek osmantus (kokulu zeytin), menekşe ve müge esintileri ile süslenmesi ile oluşan zengin ve canlandırıcı bir kokudur.

Fruity: Cucumber Mint

Nilüfer ve yasemin çiçekleri ile kavun esintisinin eşlik ettiği, salatalık ve taze nane yapraklarından oluşan aromatik bir harmandır.

Fruity: Peach Mango

Mandarin portakalı, şeftali ve taze nanenin pırıltısı, bu esansta taze mango ve yeşil yaprakların esintisiyle bir araya geliyor.

Fruity: Enchanted Apple

Misk nüansı eklenmiş taze yeşil elma kokusu içeren bu esans ortam enerjisini ve kalite algısını yükseltir, gençleştirir.

Floral: Rose and Peony

Elma ve misk nüansı ile süslenmiş ve tatlandırılmış, ince, sofistike ve narin gül ve şakayık buketi.. Görüntüle

Floral: Refreshing Lavander

Fransız lavantası, bergamot ve adaçayından oluşan bu ferahlatıcı harman, rahatlatıcı ve dengeleyici bir etkiye sahiptir.

Floral: Lotus Flower

Nilüfer çiçekleri, müge ve yeşil sarmaşıklarla bezenmiş, sedir ağacı ve yosun esintilerini de içeren ferahlatıcı bir buket.

Outdoorsy: Aqua Blue

Bergamot, mentol, meşe yosunu ve ağaçsı nüanslarla süslenmiş bu modern ve aromatik esansla duygularınızı harekete geçirin.

Outdoorsy: Fresh Water

Aloe ve üzerine çiğ düşmüş yeşil yaprak nüansı ile bezenmiş serin bir deniz kokusu. Bu hafif ve rahatlatıcı esansı yeşil çiçeksi Müge esintisi tamamlamaktadır.

Outdoorsy: Marine Fresh

Deniz suyu, bergamot, kum çimeni ve sedir ağacı esintileri ile sahile çarpan dalgaların kokusunu hissedin.